Британські слідчі продовжують допитувати Сергія Скрипаля - Sky News Избранное

Британські слідчі продовжують допитувати Сергія Скрипаля - Sky News
17.05.2018 14:27
shadow

Британські детективи продовжують допитувати екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля, майже через 10 тижнів після того, як на нього було скоєно напад нервово-паралітичною речовиною "Новачок", повідомляє Sky News.

"Детективи ще допитують отруєного шпигуна Сергія Скрипаля, в той час, як він одужує в лікарні, після здійснення на нього нападу нервово-паралітичним речовиною "Новачок" Майже 10 тижнів тому", — йдеться у публікації.

Британські правоохоронці намагаються зібрати всі деталі з життя колишнього російського подвійного агента Сергія Скрипаля, який зараз вже на пенсії.

Слідчі, зокрема, хочуть отримати більше інформації про регулярних поїздках Скрипаля в Лондон, його закордонних поїздках, а також про його щомісячних зустрічах з його ймовірним колишнім куратором британської секретної служби розвідки MI6 в ресторані в Солсбері.

На цьому тижні повідомлялося, що 66-річний Скрипаль надавав агентам розвідслужб в Чехії та Естонії інформацію про російських шпигунів і їх методи роботи. Востаннє така зустріч відбулась у 2016 році.

Відзначається, що незважаючи на те, що британський уряд поклав відповідальність за отруєння Скрипаля на Кремль, колишній агент КДБ і історик по шпигунству Олександр Васильєв вважає, що за атакою ймовірно стоїть російська мафія.

Раніше, В Британії заявили про те, що знають підозрюваних у замаху на вбивство Сергія Скрипаля. Британські правоохоронці впевнені, що група людей, яка брала участь у замаху, пов’язана з російською владою. За даними Скотланд-Ярду, підозрювані вже повернулися в Росію.

Нагадаймо, 5 березня в британському Солсбері з сильним отруєнням був госпіталізований російський шпигун-перебіжчик Сергій Скрипаль та його дочка. Через деякий час були госпіталізовані кілька співробітників екстрених служб, що працювали на місці події. За даними слідства, проти Скрипалів було використано нервово-паралітичну речовину "Новачок" російського виробництва.

Детальніше про ситуацію довкола отруєння Сергія Скрипаля та дипломатичний скандал із висилкою російських шпигунів під дипприкриттям читайте у матеріалах Олександра Хари "Токсична Росія" і "Дипломатичний екзорцизм" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/britanski-slidchi-prodovzhuyut-dopituvati-sergiya-skripalya-sky-news-278073_.html”

Оставить комментарий