"Шахтар" і "Динамо" попередньо погодилися на створення єдиного телевізійного пулу - Грімм Избранное

"Шахтар" і "Динамо" попередньо погодилися на створення єдиного телевізійного пулу - Грімм
17.05.2018 00:05
shadow

Президент УПЛ Томас Грімм розповів про ситуацію з правами на ТВ-трансляції матчів української Прем’єр-ліги, які можуть бути передані лізі з сезону-2019/20. При цьому фахівець підкреслив, що найважливіше — опрацювання комерціалізації цього активу і розподіл грошей між клубами.

"Починаючи з сезону-2019/20, всі ТВ-права будуть перебувати у ФФУ, і ми вже узгодили з федерацією, що ці права будуть передані УПЛ. У мене вже були на цей рахунок переговори з "Шахтарем" і "Динамо", і вони дали свою попередню згоду.

Але все буде залежати від того, як ми зможемо комерціалізувати ці права. А головне — як будемо розподіляти отримані кошти між клубами. Дуже важливо, щоб ні великі, ні малі клуби не почували себе при цьому ущемленими. Щоб всі бачили свою вигоду від цього", — цитує Грімма "Сегодня".

"Зараз неможливо передбачити, який саме канал стане офіційним транслятором. Для початку ми повинні визначитися з тим, де саме ми будемо показувати: на платних або загальнодоступних каналах. Рішення приймемо тільки після узгодження з клубами. У найближчий рік повинні проаналізувати ринок і визначити, які послуги можемо запропонувати трансляторам".

Раніше повідомлялося про те, що два клуби української Прем’єр-ліги можуть припинити існування.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/shahtar-i-dinamo-poperedno-pogodilisya-na-stvorennya-yedinogo-televiziynogo-pulu-grimm-277801_.html”

Оставить комментарий