У команді Усика заявили про те, що проведення бою проти Гассієва в Росії неприйнятно Избранное

17.04.2018 07:33
shadow

Генеральний директор K2 Promotions Олександр Красюк розповів про організацію бою Олександра Усика (14-0, 11 КО) з Муратом Гассієвим (26-0, 19 КО).

"WBSS надіслала нам листа, в якому повідомила, що існує інтригуюча пропозиція від російської сторони з приводу проведення фіналу у липні в Москві. Ми докладно виклали аргументацію, чому для нас це неприйнятно.

По-перше, з причини того, що існує наказ міністра спорту про те, що українські спортсмени не можуть ні тренувальні, ні змагальні заходи проводити на території Російської Федерації. По-друге, Усик був народжений в Криму, а пізніше переїхав на континентальну Україну після певних подій.

Також ми відзначили, що Усик вже боксував на території суперника в рамках WBSS – з Марко Хуком в Берліні і Майрісом Брієдісом в Ризі. Тобто пояснили, що територія суперника нас не лякає, але в даній ситуації ми не можемо прийняти цю пропозицію.

Для того, щоб бій у Москві відбувся, необхідна згода всіх учасників процесу. З нашого боку – це Олександр Усик та Олександр Красюк, тобто я, який діє від імені K2 Promotions. І ми такої згоди абсолютного точно не давали", — заявив Красюк.

Нагадаймо, спочатку фінальний поєдинок WBSS повинен був відбутися 11 травня в Саудівській Аравії, однак через травму ліктя Олександра Усика був перенесений на літо.

Раніше повідомлялося про те, що Росія подала заявку на проведення бою Усик — Гассієв.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/u-komandi-usika-zayavili-pro-te-scho-provedennya-boyu-proti-gassiyeva-v-rosiyi-nepriynyatno-275358_.html”

Оставить комментарий