Офіційно: малазійський Boeing 777 збили росіяни Избранное

24.05.2018 22:24
shadow
Офіційно: малазійський Boeing 777 збили росіяни
"Бук", який 17 липня 2014 року збив над Донбасом літак Малайзійських авіаліній рейсу МН17 і на борту якого загинули 298 людей, був виготовлений у Росії та перебував на озброєнні Збройних сил Російської Федерації, повідомляє tsn.ua.
Це встановила спільна слідча група (ССГ), що розслідує авіакатастрофу, повідомив перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук. У Нідерландах сьогодні оголосили чергові результати розслідування.
"Сьогодні відбулася визначна подія у цьому розслідуванні, адже спільна слідча група офіційно заявила, що "Бук", яким 17 липня 2014 року було збито рейсовий пасажирський літак компанії Malaysia Airlines, не просто було вироблено в Росії, як заявлялося раніше. Ця самохідна вогнева установка на момент пострілу, що спричинив загибель 298 людей, перебувала на озброєнні Збройних сил Російської Федерації. А саме: належала 53-й зенітно-ракетній бригаді з міста Курськ. Тобто, ця зброя не була куплена сепаратистами у воєнторзі, її не було придбано і доставлено на місце пострілу ніяким іншим міфічним шляхом. Головний національний прокурор Нідерландів пан Вестербеке чітко заявив, що зі зброї Російської Федерації, яка була доставлена на територію України, було зроблено постріл по пасажирському літаку Малазійських авіаліній. Це не просто заява, це докази, зібрані відповідно до всіх необхідних процесуальних вимог, які будуть передані до суду", — сказав Сторожук.
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/24/295826-oficiyno-malaziyskyy-boeing-777-zbyly-rosiyany”

Оставить комментарий