Палія-тирана посадили в тюрму на 7,5 року Избранное

Палія-тирана посадили в тюрму на 7,5 року
16.05.2018 23:29
shadow
Суд виявився гуманним до палія-тирана, який вбив свою дружину

Сім з половиною років проведе за ґратами мешканець села Веселівка на Вінниччині за те, що облив свою співмешканку розчинником для фарби і підпалив. Він отриманих опіків жінка через три дні померла. Про це пише Експрес-онлайн з посилання на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Наприкінці серпня минулого року до цивільного подружжя прийшов сусід зі своєю дружиною. Господарі накрили стіл і щедро пригостили гостей. А коли ті пішли додому, власник оселі влаштував сварку зі своєю благовірною. Докоряв їй нібито в подружній зраді.

Потім схопив на веранді пляшку з розчинником для фарби і почав обливати з ніг до голови. Жінка намагалася втекти в кімнату, але ревнивець догнав і кинув запаленого сірника. Бідолашна спалахнула як смолоскип. Упала на підлогу і почала несамовито кричати від нестерпного болю. Усвідомивши, що накоїв, чоловік загасив полум’я і викликав швидку допомогу.

З опіками 65 відсотків тіла, в обгорілому та розплавленому одязі потерпілу госпіталізували до Теплицької райлікарні. Після невідкладних реанімаційних заходів пацієнтку перевели в опікове відділення Вінницької лікарні імені Пирогова, в якій вона померла.

"Смерть настала від термічних опіків, які в своєму перебігу призвели до опікової хвороби, що ускладнилася опіковою пневмонією та ендогенною інтоксикацією", — зазначаєтьсяу висновку судово-медичної експертизи.

Палій-тиран, хоч і заявив у суді, що через стан сп’яніння не пам’ятає перебігу подій того злощасного дня, але вину свою повністю визнав.

Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram

Микола ЗАВЕРУХА


Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/16/294891-sud-vyyavyvsya-gumannym-paliya-tyrana-vbyv-svoyu-druzhynu”

Оставить комментарий