Новий посол США в Німеччині розповів, чи буде торгова війна між Штатами та ЄС Избранное

Новий посол США в Німеччині розповів, чи буде торгова війна між Штатами та ЄС
16.05.2018 23:01
shadow
Новий посол США в Німеччині розповів, чи буде торгова війна між Штатами та ЄС
Торгової війни між Сполученими Штатами і Європою не трапиться.
Про це заявив новий посол США в Німеччині Річард Гренелл, пише Європейська правда.
Гренелл сказав, що Сполучені Штати чекають від Європейського Союзу нових пропозицій у відповідь на рішення президента Дональда Трампа запровадити для ЄС ввізні мита на сталь і алюміній.
"Не буде торгової війни. Це враження неправильне", — сказав дипломат, додавши, що США розмовляють зі своїми "друзями, щоб вирішити проблему".
На початку цього місяця Трамп відклав введення ввізних мит на сталь і алюміній для Євросоюзу, Канади і Мексики та низки інших країн до 1 червня.
"Президент каже: ми хочемо вільної і справедливої торгівлі. Поки інші працюють з митами, ми будемо робити те ж саме. Ми просто хочемо рівних умов. У нас вже був крайній термін, але його попросили продовжити ще раз. Європейці хочуть представити план. Ми чекаємо", — сказав Гренелл.
У березні адміністрація Трампа вела мита в розмірі 25% на сталь і 10% на алюміній стосовно Китаю, Росії та Японії, але тимчасово відклала запровадження додаткових мит для ЄС, Канади, Мексики, Бразилії, Австралії та Аргентини.
Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/13/294568-novyy-posol-ssha-nimechchyni-rozpoviv-torgova-viyna-mizh-shtatamy-yes”

Оставить комментарий