Про що говоритиме Меркель з Путіним в Сочі Избранное

Про що говоритиме Меркель з Путіним в Сочі
16.05.2018 22:05
shadow


Канцлер ФРН Ангела Меркель під час робочого візиту в Сочі 18 травня планує обговорити з президентом РФ Владіміром Путіним ситуацію на сході України і в Сирії.


Про це заявив офіційний представник федерального уряду Штеффен Зайберт, повідомляє Укрінформ.


«Є цілий набір тем, які є терміновими між канцлером і російським президентом... які ми маємо постаратися просунути разом, у тому числі тема України, конфлікту, дестабілізації на сході, як ми можемо форсувати Мінський процес; ситуація в Сирії», — перелічив Зайберт.


Прес-секретар Меркель зазначив, що вона завжди піклувалася про те, щоб контакти з російським президентом були регулярними, завжди був діалог із дуже складних тем, щодо яких сторони мають різне уявлення. До таких, нагадав Зайберт, відноситься й українська тематика. «Це вкрай важливо з точки зору інтересів людей на Донбасі», — підкреслив він.


Зайберт також нагадав про критичне ставлення до ролі Росії в Сирії, але це, за його словами, не змінює розуміння необхідності участі Росії для політичного вирішення цього конфлікту.


«Ми пропонує конструктивну співпрацю», — резюмував Зайберт.


Перший візит Меркель до Путіна після того, як обоє були переобрані на наступний термін, буде інтенсивним, прогнозує він.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/pro-shcho-govoritime-merkel-z-put-nim-v-soch”

Оставить комментарий