Скандальний міністр розповів про перерахунок пенсій для військових Избранное

17.04.2018 12:02
shadow

Процес перерахунку та виплати пенсій військовим пенсіонерам затягується через застарілість самої системи перерахунку – він здійснюється в ручному режимі. Про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева.

Якщо за новим законом про громадянські пенсії Мінсоцполітики зробили перерахунок 10 млн пенсіонерів за тиждень в автоматизованому режимі, то перерахунок пенсій для 536 тисяч військовослужбовців робиться в ручному режимі за спеціальною процедурою, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНН.

За його словами, дана процедура дуже бюрократизована і не відповідає сучасним можливостям.

Цей процес тягнеться вже півтора місяці, – пояснив Рева, додавши, що Мінсоцполітики переконуватиме і силові відомства, і громадські організації, і депутатів, що необхідний новий закон.

Нагадаймо, протягом 2018 року планували збільшити пенсійні виплати на 1500 гривень, другий етап підвищення пенсій на 750 гривень пройде до 1 січня 2019 року, а внаслідок третього етапу, який реалізують до 1 січня 2020 року, варто очікувати зростання пенсії на 750 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/17/skandalnyj-ministr-rozpoviv-pro-pererahunok-pensij-dlya-vijskovyh/”

Оставить комментарий