Звільнений Тіллерсон на прощання попередив про небезпеку Избранное

14.03.2018 00:00
shadow
Політик зробив важливу заяву під час виступу
Рекс Тіллерсон, якого у вівторок, 13 березня, звільнили з посади секретаря Державного департаменту Сполучених Штатів, виступив перед журналістами з прощальною промовою, під час якої зробив важливу заяву. Політик розповів представникам ЗМІ про небезпеку, яку представляє собою Російська Федерація, зокрема, її агресивно налаштований президент Володимир Путін.

Тіллерсон зазначив, що під час його перебування на посаді було проведено хорошу роботу по поліпшенню стосунків США з Китаєм і стримування прогресу північнокорейської ядерної програми. Про це повідомляє канал ВВС.У той же час колишній Державний секретар зазначив, що необхідно докласти ще чимало зусиль, щоб відповісти на тривожну поведінку офіційної Москви. За словами Тіллерсона, Росії слід ретельно зважити, наскільки її дії відповідають інтересам народу держави і світу в цілому.

"Продовження політики (Росії) за нинішнім курсом, ймовірно, призведе до поглиблення ізоляції. У такій ситуації ніхто не зацікавлений", — підкреслив екс-глава американського Держдепу, який заявив про готовність Штатів "відповісти" Путіну за отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля, який разом з донькою перебуває зараз в комі.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що замість Тіллерсона на посаду державного секретаря Дональд Трамп призначив Майкла Помпео: ми писали, що відомо про цього політика. Ми також повідомляли про те, як кадрові перестановки американського президента позначаться на ситуації в Україні. Відзначимо, що Трамп лаконічно пояснив, чому відправив Тіллерсона на спокій і в яких питаннях їхні точки зору принципово розходилися.

Портал "Знай.ua" повідомляв також, що ЦРУ отримало нового керівника: нею вперше в історії держави стала жінка, вона замінила на цій посаді Майкла Помпео.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/zvilnenyj-tillerson-na-proshannya-poperedyv-pro-nebezpeku”

Оставить комментарий