ФСБ оголосила про затримання в Москві 60 вербувальників ІДІЛ Избранное

14.03.2018 00:00
shadow
Учасники угруповання проводили незаконну легалізацію мігрантів із Центральноазіатського регіону, заявили у ФСБ

У Москві співробітники ФСБ затримали 60 членів угруповання, яке організувало канал нелегального переправлення бойовиків для терористичного угруповання "Ісламська держава" (ІД) до Сирії та Іраку, повідомляють на офіційному сайті спецслужби.

"Підтверджено зв’язок організаторів каналу з емісарами міжнародних терористичних організацій", — ідеться в повідомленні.

Під час обшуків, які проходили за 17 адресами, співробітники спецслужби виявили три лабораторії, у яких виготовляли підроблені документи.

Учасники угруповання також проводили незаконну легалізацію мігрантів із Центральноазіатського регіону.

Війна в Сирії триває із 2011 року. У бойових діях беруть участь урядові війська, опозиціонери, радикальні ісламісти, курди і бойовики "Ісламської держави". У вересні 2014 року операцію проти бойовиків почала коаліція на чолі зі США. У вересні 2015 року до конфлікту приєдналася Росія.

У грудні 2017 року глава ФСБ Олександр Бортніков заявив, що на боці бойовиків на Близькому Сході, у Північній Африці, Афганістані й Пакистані воює приблизно 4 тис. росіян.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/fsb-ogolosila-pro-zatrimannja-v-moskvi-60-verbuvalnikiv-igil-236371.html”

Оставить комментарий